KONST / Litografier / Färglitografi 14299328
nr 1429 9328
Gunnar Johnsson
(1917-2007), Sverige
Signerad, numrerad pt. Färglitografi, bildmått: 54x56, yttermått inklusive ram: 73x73 cm
Gunnar Johnsson, svensk bildkonstnär född 1917 i Malmö, död 2007 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 november 2021
kl 18:32:57
1/11 14:58:19
Gunnar Johnsson
Läs mer om Gunnar Johnsson